T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / NİLÜFER - Tofaş Fen Lisesi

2015 ÖSYS Sonuçlarımız

Başarılarılarından dolayı tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizi tebrik ederiz. Öğrencilerimize öğrenim hayatlarında başarılar dileriz.

S.NO AD SOYAD ÜNİVERSİTE FAKÜLTE/BÖLÜM
1 BERAT SALIM 9 EYLÜL . TIP
2 HAZAL ECE SUNAL 9 EYLÜL . TIP
3 HAKAN BALABANOĞLU ANKARA TIP
4 İLAYDA SİMAY GÜL BAHÇEŞEHİR  TIP
5 HACER OĞRAK BEZMİ ALEM TIP
6 ENES MALİK BİRLİK CERRAHPAŞA TIP
7 FATİH ÖZTÜRK CERRAHPAŞA TIP
8 ALİ MERT GÖK CERRAHPAŞA TIP
9 FATMA NUR YÜCE CERRAHPAŞA TIP
10 MERVE ÖZGEN CERRAHPAŞA TIP
11 BURAK KAHRAMAN CERRAHPAŞA TIP
12 ELMAZ NUR ECE UYGUR CERRAHPAŞA TIP
13 HANDAN EGE ÇANAKKALE TIP
14 HATİCE BAŞTÜRK ÇANAKKALE TIP
15 TOLGA HÜSEYİN ATIŞ ÇAPA TIP
16 FATİH TOLGA ERTÜRK CERRAHPAŞA TIP
17 GİZEM ATMACA ÇAPA TIP
18 ŞEBNEM CENGİZ ÇAPA TIP
19 ÇAĞRI YAZAR TRAKYA TIP
20 BETÜL ALTUNDAL FATİH  TIP
21 ABDULLAH TOKPUNAR GAZİ TIP (İNG)
22 BEYZA NUR SERİM GAZİ TIP
23 SARENUR KARLIK HACETTEPE TIP
24 YASEMİN SUBAŞI HACETTEPE TIP (İNG)
25 KAĞAN TOPKALE HACETTEPE TIP (İNG)
26 CİĞDEM BOZOĞLU HACETTEPE TIP (İNG)
27 GİZEM MERİÇ KOÇ TIP
28 YASİN FÜRKAN BARUT KONYA TIP
29 MERVE ERDOĞAN KONYA TIP
30 BEYZANUR BİRİNCİ MANİSA  TIP
31 SEDA KORKMAZ MARMARA  TIP
32 MİNE AKGÜL MEDİPOL TIP
33 GÜNEŞ ÖZKUL OSMANGAZİ TIP
34 ALİ SARI OSMANGAZİ  TIP
35 ATAKAN ÇELİK SAKARYA  TIP
36 AHMET KAYAALTI ULUDAĞ TIP
37 ALİ ONUR POLATGİL ULUDAĞ TIP
38 BERRENUR YEŞİL ULUDAĞ TIP
39 MEHMET DENİZ BAKAN YEDİTEPE TIP
40 KADİRCAN UĞUR ANKARA  BİLGİSAYAR
41 SEYFİ KUTAY KILIÇ BOĞAZİÇİ BİLGİSAYAR
42 MERVE TAHTACI EGE BİLGİSAYAR
43 PELİN AKBAYIRLI BİLKENT BİLGİSAYAR
44 HENA ZEKİÇ ÇAPA DİŞ
45 MELİKE SERBEST ÇAPA DİŞ
46 EDA NUR FİLİZ EGE DİŞ
47 TUBA ERDEMİR EGE DİŞ
48 BERKAY DEMİRÖZ EGE DİŞ
49 KÜBRA ÖZKAL ANADOLU ECZACILIK
50 YASEMİN ERSÖZ EGE ECZACILIK
51 BERAT KAĞAN KOÇ TARAKYA ECZACILIK
52 MEHMET TEKİN ODTÜ ELEKTRİK
53 ASLI ALPMAN BİLKENT ELEKTRİK-ELEKTRONİK
54 YUNUZ ESERGÜN BİLKENT  ELEKTRİK-ELEKTRONİK
55 TUĞRUL CAN ERK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK
56 CENGİZHAN KAYA BİLKENT ELEKTRİK-ELEKTRONİK
57 BARIŞ AKTAŞ ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK
58 KÜBRA AVŞAR BİLKENT ENDÜSTRİ
59 DİLEK MUTLU ULUDAĞ ENDÜSTRİ
60 MELİS GÜNEY EGE HEMŞİRELİK
61 CERAN ÖZ KOÇ HEMŞİRELİK
62 HANDENUR GÜNEŞ BAHÇEŞEHİR HUKUK
63 GAMZE YILMAZ GAZİ HUKUK
64 RIDVAN YAZLI ANKARA  İKTİSAT
65 EGEMEN BAHADIR DUMLUDAĞ TOBB İNG. DİLİ ED.
66 MUHAMMET KORKMAZ İTÜ MAKİNA
67 ALPEREN TÜRKYILMAZ İTÜ MAKİNA
68 FURKAN SAKARYA YILDIZ TEKNİK MAKİNA
69 MEHMET AKİF CİNEL YILDIZ TEKNİK MAKİNA
70 YASEMEN TASLAK İTÜ  MİMARLIK
71 SENA ARDIÇ YILDIZ TEKNİK MİMARLIK
72 AHMET HINÇER BİLKENT MOLEKÜLER BİYOLOJİ

 

AÇIKLAMA: 

Makina Mühendisliği Bölümü MAKİNA,

Endüstri Mühendisliği Bölümü ENDÜSTRİ,

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü BİLGİSAYAR,

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü ELEKTRİK- ELEKTRONİK,

Elektirik Mühendisliği Bölümü ELEKTRİK,

Diş Hekimliği Bölümü DİŞ,

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü MOLEKÜLER BİYOLOJİ  olarak kısaltılarak

TIP herhangi bir kısaltma yapılmadan kullanılmıştır.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 01.08.2015 - Güncelleme: 02.08.2015 14:46 - Görüntülenme: 8164
  Beğen | 0  kişi beğendi