T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / NİLÜFER - Tofaş Fen Lisesi

Haberler

Haz

Haz

Haz

Haz

Haz

May

May

May

May

May

May

ÖĞRENCİMİZ EYUP KAĞAN ŞAHİN VE DANIŞMAN ÖĞRETMENİ VE OKUL PROJELERDEN SORUMLU MÜDÜR YARDIMCIMIZ HAKAN ÖZKAYNAK´I 12 ÜLKE 733 PROJE ARASINDAN DÜNYA BİRİNCİSİ OLMALARI SEBEBİYLE TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.ÖĞRENCİMİZ  VE ÖĞRETMENİMİZ ÖDÜLLERİNİ CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI SAYIN PROF.DR DAVUT KAVRANOĞLU´NUN ELİNDEN ALDILAR.

May

Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Türkiye geneli Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarında öğrenim gören okullar arasında düzenlenen yarışmada okulumuz TÜRKİYE 2.si olmuştur.Öğrencimiz Zeynep Gömleksiz ve Danışman Öğretmenimiz Müdür Yardımcımız Hakan Özkaynak ve Bilişim Öğretmenimiz Kadir Hançer´in ekip çalışmasını tebrik eder başarılarının devamını dileriz.Öğrencimiz ve Öğretmenimiz ödüllerini Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdür Vekili Sayın Halil İbrahim TOPÇU´nun elinden aldılar.

 

   

Nis

PROJE YÜRÜTÜCÜĞÜLÜNÜ OKULUMUZ ÖĞRETMENİ AHMET AKÇELİK VE MÜDÜR YARDIMCIMIZ HAKAN ÖZKAYNAK HAK SAHİPLİĞİNDE YAPILACAK PROJE KAPSAMINDA ÜLKEMİZDE PROJE YÜRÜTEN OKULLARIN 9. SINIFLARINDAKİ 80 ÖĞRENCİ İÇİN TOFAŞ OTOMOBİL FABRİKALARINDA VE TOFAŞ FEN LİSESİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR.

TÜRKİYE´DE BİR İLK OLARAK BİR FEN LİSESİ İLE BİR FABRİKANIN ORTAK AMAÇLA YAPACAĞI BU PROJE BİR ÇOK KURUMA İLHAM OLMASINI DİLERİZ.

May

May